top of page

Zkušenosti klientů

lenka s holkama.jpg

Lenka Macháčková

"Dlouho jsme řešili, jakým způsobem vyřešíme pokojíčky našich dcer. Ve správnou chvíli, ve správný čas jsme dostali tip od kamarádky na designerku, která se „Ti bude fakt líbit“. A měla pravdu.

Petra skvěle vystihla všechny naše potřeby, dokázala komunikovat s našimi dcerami. I díky tomu vytvořila prostor, který je nejen esteticky krásný, ale plně funkční. Každé zákoutí, které navrhla, naše dcery prakticky využívají, a také zapojují do svých fantazijních her. Sami bychom určitě takový prostor nevymysleli a zřejmě bychom ani nikdy nezvolili takové barvy, které si navrhly dcery samy a které dokázala Petra skloubit.  Nesmíme opomenout ani Petřinu skvělou komunikaci a pomoc během celé realizace. Proto jsme se rozhodli využít jejích schopností i v dalších místnostech a dodnes mám potřebu s ní konzultovat všechny naše nápady."

Image by Pawel Czerwinski

"Ahoj Peti,  

Náš nový prostor miluju, je to úžasné, nádherné a funkční. Realizace se nám protáhla, ale už se blížíme. Posílám alespoň pár fotek z procesu, a dělím se o nadšení a radost.

Moc děkuji za pomoc, jsem nadšená!

Nějaké drobné konkrétnosti: světlo svítí skvěle a to stmívání je super! Lesklé obklady se krásně udržují a tím, jak odráží světlo, krásně prosvětlují. Mnohem méně často svítíme pod linkou.. 

Tapeta je překrásná (ale živit se tapetováním fakt nechci :D).

 

Ten prostor vyznívá tak, jak jsem chtěla, ale sama bych nevymyslela. A můj pracovní prostor! To je místa ❤️

 

Jsem nadšena a děkuji!"

Silvia, Brno

knedlhansová.jpg

"Děkuji za úžasnou spolupráci při vytváření už tolika společných projektů - našeho druhého domova (apartmánu na horách), při realizaci pokojíčků pro naše děti, krásného obýváku s jídelnou a úžasnou kuchyní či návrhu prostor mého kosmetického salonu.

Vše proběhlo na jedničku, spolupráce předčila naše očekávání a nápady, které tato skvělá žena má i co se týče praktičnosti, jsou k nezaplacení.

Všem doporučuji!"

Monika Knedlhansová

bláhová.jpg

"Petra nám vytvořila nejen krásný, ale i velmi praktický obývací prostor s kuchyní. Časem určitě využiji znovu jejích služeb při zařizování dětského pokoje.

Je milá, vnímavá k potřebám klienta.

Vidí možnosti prostoru jinýma očima, takže nám úplně obrátila dispozici pokoje. Sice jsem se toho nejdřív bála, ale zpětně to vnímám opravdu pozitivně.

Určitě doporučuji všem, kdo si neví rady se zařízením příjemného, útulného domova."

Věra Bláhová

borovcovi.jpg

manželé Borovcovi

"Petře se podařilo při návrhu našeho malého bytu nalézt takové řešení, které nám i po několika letech dělá radost. Krásné, praktické a toho úložného prostoru!

Už teď se těšíme na další spolupráci na přípravě návrhu pokojíčku a ložnice. ;-)"

fejfarova.jpg

"Několik let jsem neměla dodělaný obývací pokoj a kuchyň, která byla sice hezká, ale velmi nepraktická.

Petra dokázala vypracovat návrh kuchyně, který nás okouzlil nejen tím, že je ještě mnohem hezčí, ale dokázala ji dispozičně tak dobře vymyslet, že máme i mnohem větší pracovní prostor. 

S obývacím pokojem jsem si také nevěděla rady několik let. Petra po návštěvě u nás okamžitě věděla co já a moje rodina potřebujeme a navrhla nám obývací pokoj plný světla, studených i teplých tónů, kde se konečně cítíme doma..."

Jana Fejfarová

  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon
clen_CDT.png
bottom of page