top of page
petra kopecka 2021.jpg

Petra Kopecká Mottlová

Interiérovému designu se věnuji už téměř 10 let. Mám za sebou desítky realizovaných projektů jak v rezidenční, tak v komerční oblasti, jsem členem Czech Deco Team. 

V interiérech se snažím o skloubení praktické užitné hodnoty a estetiky tak, aby výsledný interiér reflektoval především povahu a životní styl konkrétního klienta. Preferuji jednoduchost, kvalitní materiály a funkční řešení. Vždy se snažím vytvořit něco jako TENKOU ČERVENOU NIT, která prochází celým interiérem a vizuálně ho spojuje.

 

Pomáhám svým klientům přetavit jejich představy ve skutečnost, ujasnit si vlastní potřeby a najít to, co vlastně hledají. Společně hledáme nejvhodnější dispozici, styl, barvy i materiály, celé vybavení. VYTVÁŘÍME HARMONII MEZI PRAKTIČNOSTÍ A ESTETIKOU.

 

Mám ráda krásu, eleganci a vkus. ALE MUSÍ FUNGOVAT! Ergonomie a praktická použitelnost prostoru jsou pro mne alfou a omegou kvalitního návrhu, odvíjí se od nich celé projektování a plánování.

Vždy zohledňuji individuální požadavky a potřeby klienta a představuji si dennodenní fungování v prostoru jako bych tam sama žila či pracovala...

Cením si DŮVĚRY, s níž mě mí klienti vpouští do svého intimního prostoru, a otevřenosti, s jakou mi svěřují své životní sny. Vždy jim oplácím upřímností, přátelským a otevřeným přístupem a absolutní diskrétností.

I díky tomu mé vztahy   s klienty často přerůstají do neformální roviny, jsme v dlouholetém kontaktu, pracujeme společně na dalších a dalších projektech, stávají se z nás přátelé...

Díky vrozené empatii umím klientům naslouchat a dešifrovat jejich potřeby. Výsledkem naší spolupráce  je tak prostor, kde se CÍTÍTE UVOLNĚNĚ, RÁDI SE do něj VRACÍTE a vnímáte ho jako svoji druhou kůži. SOUČÁST SEBE, SVŮJ MALÝ SVĚT.

Pozvěte mě k sobě domů nebo třeba do kanceláře a společně tam vytvoříme PROSTOR, O JAKÉM JSTE VŽDY SNILI...​ Vkusný a přitom zajímavý, harmonický, ale plný života. Domov, který odráží povahu a životní styl vás i celé vaší rodiny. Prostor, kde je radost pracovat a tvořit. V němž je RADOST ŽÍT a máte v něm POCIT BEZPEČÍ.

Takový, v němž si vychutnáte spokojené večery s rodinou nebo přáteli, vonící kávu na stole u snídaně, horkou sprchu po náročném dni nebo tu obrovskou radost z právě domluvené zakázky…

 

Interiéry totiž nejsou o skříních. Jsou o každodenních příbězích...

 

...jste připraveni NAPSAT SPOLEČNĚ PRVNÍ PŘÍBĚH VAŠEHO VYSNĚNÉHO INTERIÉRU?

rozhovor pro podcast

SRDEČNÍ ZÁLEŽITOSTI

neformálně  (a místy docela vesele :-) 

o práci interiérové designerky,

vytváření interiérů a

mojí cestě za svou srdeční záležitostí

s Janou Jánovou & Katkou Jandlovou 

Vaše příležitost mě trochu poznat... ;-)

  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon
clen_CDT.png
bottom of page