top of page

Základní informace

  • Služby poskytuji v rámci celé České republiky. Nejčastěji realizuji interiéry v rámci středočeského a libereckého kraje a Prahy, ale realizovala jsem interiéry i v Brně, Starém Hrozenkově, Peci pod Sněžkou, Olomouci, Děčíně či Příbrami. Vzdálenost není omezením a například v případě výstavby lze vše řešit více méně on-line formou (Zoom apod.). 

  • Věnuji se jak rezidenčním, tak komerčním projektům. Můžete se tak na mě obrátit ať už potřebujete vyřešit byt, dům, kanceláře, obchod, sídlo společnosti, dětské centrum, ordinaci lékaře nebo třeba kavárnu. A je jedno, zda se jedná pouze o 1 místnost, nebo celý rodinný dům. Rozsah projektu nehraje roli.

  • Ideálním časem pro poptání služeb designera je v případě stavby fáze přípravy projektu. V případě rekonstrukce pak moment, kdy se pro ni rozhodnete. V této chvíli je totiž možné do projektu či rekonstrukce ještě zasáhnout a bez výrazných vícenákladů vše upravit tak, aby byl prostor skutečně funkční a maximálně využitý. Nežijeme ale v ideálním světě, proto se ozvěte i když potřebujete návrh k realizaci během pár týdnů, nebo už máte postaveno. Se vším se dá pracovat a nějak to vymyslíme... :-)

  • Na základě zkušeností preferuji realizaci interiéru ve spolupráci se svými ověřenými dodavateli (především truhlář, kovovýroba, dodavatelé osvětlení, nábytku, tapetář apod.). Tato forma spolupráce urychluje proces realizace a usnadňuje dosažení výsledku, který byl při tvorbě návrhu zamýšlen. Vzájemně se dobře známe, víme jak kdo z nás funguje, rozumíme svému vizuálnímu a komunikačnímu stylu, známe svoje potřeby. 

  • Realizace projektu s dodavateli klienta je možná (a preferovaná především ve vzdálenějších lokalitách, kde nemám své dodavatele). Je však třeba tento fakt komunikovat již v rámci poptávky služeb. Spolupráce a komunikace s (pro mě) neznámou firmou vyžaduje z mé strany mnohem více času než u prověřených dodavatelů. S tím je třeba dopředu počítat a zohlednit tento fakt i při kalkulování potřebné časové dotace pro konkrétní projekt.

  • Neúčastním se výběrových řízení.

Cena služeb

Cena za návrh interiéru je vždy stanovována individuálně na základě informací o konkrétním projektu a jeho náročnosti.

 

Záleží na mnoha faktorech - dispozici, výšce stropů, rozsahu potřebných stavebních úprav, složitosti zadání, limitech projektu a prostoru, rozsahu spolupráce nebo na tom, jak moc "to hoří"...

Základní částka se odvíjí od objemu m3. K této sumě jsou následně doplněny další paušální položky - stylotvorba, materiálové a barevné schéma prostor, nákupní seznam atd.

Uvedená autorská odměna je stanovena za kompletní poptávané služby v rámci daného projektu a vždy je stanoven přesný rozsah poskytovaných služeb. V případě "víceprací" nebo služeb nad rámec dohodnuté spolupráce je vše řešeno individuálně dle konkrétní situace.

V případě realizace interiéru na klíč je cena za realizaci vždy stanovena individuálně dle lokality, náročnosti, potřebné časové dotace a rozsahu potřebných prací.

Pro bližší informace se na mne, prosím, obraťte telefonicky nebo e-mailem.

 

Popovídáme si, probereme Vaše představy a očekávání. Na základě informací, které od Vás získám, pak obdržíte Vaši konkrétní cenovou nabídku.

  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon
clen_CDT.png
bottom of page